Aktualności

Przeprowadzka do USA

14 January 2014 16:52

W grudniu mieliśmy przyjemność zorganizować przeprowadzę domu prywatnego ze Szczecina do USA. Usługa ta to nie lada wyzwanie zwłaszcza pod względem logistycznym. Jednak uporaliśmy się z nią profejsonalne.

Przeprowadzka zorganizowana była drogą morską.

Warto było zobaczyć uśmiech na twarzy naszych zadowolonych Klientów, którzy rozpoczęli nowy etap swojego życia.

Przeprowadzka firmowa w obrębie Szczecina

29 October 2013 12:55

W minionym tygodniu pracowaliśmy nad przeprowadzką firmową na zlecenie jednego z naszych Klientów korporacyjnych. Naszym zadaniem było przetransportowanie 30 stanowisk pracy, wraz z wyposażeniem oraz mebli kuchennych i zawartości archiwum. Przedmioty o łącznej kubaturze 79 metrów sześciennych zostały przez nas spakowane, zabezpieczone na czas transportu i rozładowane ne miejscu.

Ku aprobacie naszego zleceniodawcy, przeprowadzka zakończyła się w wyznaczonym terminie. Nad realizacją zlecenia pracowały cztery osoby, do dyspozycji których był jeden samochód dostawczy o zabudowie kontenerowej.

20130807_123537

Przeprowadzka domu jednorodzinnego

8 October 2013 12:24

Jako specjaliści od przeprowadzek firmowych, potrafimy bez problemu radzić sobie z największymi nawet zleceniami ze strony wielkich korporacji. Praca nad tymi skomplikowanymi przedsięwzięciami logistycznymi bywa jest jednak często dużo łatwiejsza niż organizowanie przeprowadzek domów prywatnych, w których często jesteśmy zaskakiwani nietypowym wyposażeniem i koniecznością przewiezienia nietypowych przedmiotów.

Dokładnie tak było podczas przeprowadzki domu jednorodzinnego, którą ostatnio organizowaliśmy. W ciągu dwóch dni spakowaliśmy i zabezpieczyliśmy na czas transportu mienie o łącznej kubaturze 80 metrów sześciennych. Wśród przedmiotów, które przewieźliśmy znalazła się zawartość obszernej biblioteki, meble domowe i ogrodowe. Szczególnej staranności wymagało odpowiednie zabezpieczenie kolekcji starej porcelany oraz kilku posągów o sporych gabarytach. W realizację tego zlecenia zaangażowanych zostało 8 pracowników firmy, którzy mięli do dyspozycji dwa samochody ciężarowe. Dzięki ich staraniom, przeprowadzka odbyła się szybko i sprawnie.

 

Zadowoleni Klienci rekomendują DTS Przeprowadzki

23 September 2013 10:23

“Nie przypuszczałem, że to może być aż tak proste” – zwierzył nam się jeden z naszych Klientów, pytany o poziom satysfakcji ze zorganizowanej dla niego usługi. Podczas przeprowadzki domu mieszkalnego nasza dwuosobowa ekipa uwijała się jak mogła, pakując, zabezpieczając na czas transportu i przewożąc meble i sprzęty gospodarstwa domowego. Ładunek o łącznej kubaturze został szczęśliwie doręczony i rozpakowany na miejscu przeznaczenia, a my jesteśmy dumni, mając kolejnego, zadowolonego Klienta.

Przeprowadzka sklepu odzieżowego

23 September 2013 10:22

Uwielbiamy wyzwania i nietypowe zlecenia naszych Klientów. Tym razem mogliśmy się wykazać, organizując przeprowadzkę jednego ze sklepów odzieżowych. Naszym zadaniem było zabezpieczenie i przetransportowanie wyposażenia sklepu, w skład którego wchodziły zarówno lady, meble, przymierzalnie, jak i ekspozytory. Nietypowy charakter ładunku nie przeszkodził nam jednak w szybkim i sprawnym przetransportowaniu powierzonego nam mienia pod wskazany adres. Wierzymy, że zdobyte podczas tej przeprowadzki doświadczenie pozwoli nam w przyszłości jeszcze staranniej realizować tego typu zlecenia.

Usługa dla Stowarzyszenia Promocji Kultury i Nauki w Szczecinie

16 May 2013 15:27

W ostatnich dniach nasza firma realizowała usługę transportu mebli biurowych Stowarzyszenia Promocji Kultury i Nauki ze Szczecina do siedziby w Warszawie.

Usługa obejmowała głównie transport mebli i pudeł.

Przy usługa realizowanych na tak dużych odległościach bardzo istotne jest profesjonalne zabezpieczenie mienia, aby podczas transportowania nie uległo uszkodzeniu. Nasi doświadczeni pracownicy zajęli się wszystkim perfekcyjnie.

 

Z przyjemnością,

DTS Przyjemne Przeprowadzki

Przeprowadzka prywatna – 30m3

15 March 2013 16:53

W dniu dzisiejszym rozpoczęliśmy przeprowadzkę stumetrowego domu prywatnego.

Usługa obejmuję przewóz ponad 30mb mienia klienta, co daje około 1,5 ciężarówki. Relokacja to tylko załadunek  przewóz i rozładunek mienia. Klient kilka dni wcześniej otrzymał komplet kartonów i samodzielnie spakował rzeczy do transportu. Do realizacji zlecenia zostało skierowanych pięć osób.

Realizujemy kolejny etap przeprowadzki Archiwum PKP

15 March 2013 16:52

Od 03.12.2012 roku świadczymy dużą usługę relokacji Archiwum Zakładowego PKP, całość polega na spakowaniu i przewozie dokumentacji z pięciu lokalizacji Szczecin, Gdańsk, Poznań, Lublin, Kraków do jednego punktu którym jest Archiwum PKP w Sosnowcu.

Na dzień dzisiejszy jesteśmy na etapie zakończenia przewozu dokumentacji z lokalizacji Szczecin. Całość usługi wymaga dobrej organizacji pracy w miejscu załadunku, rozładunku, podstawienia odpowiedniego taboru, trzymania ustalonych terminów rozpoczęcia i zakończenia poszczególnych projektów. Archiwa PKP to często miejsca w których nie ma ramp załadunkowych i rozładunkowych i własnie w tym celu zakupiliśmy rampy najazdowe które widać na zdjęciach. 19350 to liczba określająca ilość metrów bieżących mienia jaką mamy do przewiezienia. Dla zobrazowania to 2764 palety co daje 40 naczep o długości 13,6 m

« strona 1 »

+48 600 350 735
+48 91 886 96 45