O nas

Firma DTS Przyjemne Przeprowadzki działa na Polskim rynku od 13 lat. Jej celem jest profesjonalne i kompleksowe wykonywanie przeprowadzek na terenie Polski oraz za granicą. W ciągu jednego roku realizujemy ponad 2 000 zleceń.

Stanowimy czołówkę wśród krajowych firm w tej branży. Uzyskana w 2004 roku licencję upoważnia nas do świadczenia usług także poza granicami Polski.

Jako jedyna w kraju firma przeprowadzkowa, posiadamy certyfikat jakości ISO 9001:2000. Gwarantuje on Państwu najwyższą jakość naszych usług.

Przyjmujemy zamówienia zarówno na zlecenia typowe, jak i te niestandardowe. Pracownicy naszej firmy są wysoko wykwalifikowani oraz dysponują najlepszej jakości sprzętem: wózkami o różnych gabarytach, platformami do podnoszenia ciężarów, zewnętrznymi windami oraz kontenerami do bezpiecznego przewożenia dokumentów.

Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji na obszarze całego województwa zachodniopomorskiego. Zachęcamy do kontaktu mieszkańców takich miast jak: Szczecin, Kołobrzeg, Koszalin, Mielno, Międzyzdroje, Stargard Szczeciński, Gryfino, Darłowo.

Zapraszamy do współpracy!


+48 600 350 735
+48 91 886 96 45